Kadir Reklam firmamız 2. kuşak olup 2006 yılında kurularak faaliyet göstermeye başlamıştır. Fatih Öncel tarafından Ceyfa Reklam olarak bugüne uzanan serüvenimizde kurum ve kuruluşların işlerini başarı ile yaparak, sektörümüzde sağlam adımlarla ilerleyerek,  piyasalarda olumlu İzlenim bırakmayı başarmıştır. İsim değişikliği yaparak Kadir reklam ismi altında Fatih Öncel tarafından açılmıştır. 

Malzeme kalitemizden ödün vermeden siz müşterilerimizin hayalleri doğrultusunda talep ve isteklerini göz önünde bulundurarak hızlı ve temiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlarla geniş ürün yelpazemizle her türlü ışıklı reklam, ışıksız reklam uygulamaları, tabela, totem ve açık hava reklamcılığı uygulamaları, dış mekan giydirme, dijital baskı, araç giydirme, araç renk değişimi uygulamalarında ve matbaa işleri, promosyon ürünlerle sizlere hizmet sunabilecek alt yapıya, tecrübeye sahip güler yüzlü bir ekiple karşınızdayız.

Dünden bu güne süre gelen kalitemiz ve yaratıcı hizmetlerimizle kurum ve kuruluşların ihtiyacı olan reklam kampanyalarına destek çıkan ürünlerle, daima yanınızda olmaktan gurur duymaktayız...